FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

cine a vazut meciu real-barca?!?

andrutza22.10.2006 20:55

care ziceati ca Steaua a jucat najpa cu real.....va-ti uitat la meciu dintre real-barca???...mdea....2-0 pt real...so...Steaua e THE BEST...am dreptate sau nu?!?

cisco22.10.2006 21:09

Mda.. Real a jucat destul de bine..dar Barca nu e prea in forma.. sau poate e demoralizata dupa meciul cu Chelsea in care a luat bataie cu 1-0

radoi8622.10.2006 21:10

Nu poti compara cele doua meciuri! Steaua a fost foarte timida si si-a respectat nepermis de mult adversarul in timp ce Bacelona a avut ghinion cu carul, arbitrul a gresit atunci cand nu l-a eliminat pe emerson si totusi s-a jucat pe Santiago Bernabeu, etc etc etc

uZy | @nDr3i23.10.2006 04:25

real are clasa mah nu mai fa comparatie cu echipe din Romania