22.10.2006 20:55
care ziceati ca Steaua a jucat najpa cu real.....va-ti uitat la meciu dintre real-barca???...mdea....2-0 pt real...so...Steaua e THE BEST...am dreptate sau nu?!?
care ziceati ca Steaua a jucat najpa cu real.....va-ti uitat la meciu dintre real-barca???...mdea....2-0 pt real...so...Steaua e THE BEST...am dreptate sau nu?!?
Mda.. Real a jucat destul de bine..dar Barca nu e prea in forma.. sau poate e demoralizata dupa meciul cu Chelsea in care a luat bataie cu 1-0
Nu poti compara cele doua meciuri! Steaua a fost foarte timida si si-a respectat nepermis de mult adversarul in timp ce Bacelona a avut ghinion cu carul, arbitrul a gresit atunci cand nu l-a eliminat pe emerson si totusi s-a jucat pe Santiago Bernabeu, etc etc etc
real are clasa mah nu mai fa comparatie cu echipe din Romania