FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Film Steaua

spre_2420.10.2006 15:41

Acum ma apuc si eu sa fak un film pt Steaua..frumos asa cu fiekare jucator...ce parere aveti ?

simona9020.10.2006 16:19

mi se pare super idee

hehe-ne apucam de lucru,ce zici?eu as face cu Dica-si galeria....de tine e mai super daca ai rabdarea necesara sa faci cu toti. :roll: Pai,hai la treaba...

AmuntBoy20.10.2006 17:47
Acum ma apuc si eu sa fak un film pt Steaua..frumos asa cu fiekare jucator...ce parere aveti ?

 

cum film??

documentar sau ce?

cristian01420.10.2006 20:44
Acum ma apuc si eu sa fak un film pt Steaua..frumos asa cu fiekare jucator...ce parere aveti ?

 

cum film??

documentar sau ce?

 

Documentar e prea mult spus, insa se pot face niste colaje interesante cu secvente din meciuri, imagini in flash si date despre fiecare jucator. Exista o sumedenie de programe pentru asa ceva, incepand cu Movie Maker continut de Windows, Microsoft Power Point, Swish (pentru flash) etc.

***alex***20.10.2006 21:40

Sa scrii corect gramatical daca bagi si text!

cristian01420.10.2006 21:47

Ar fi frumoasa o selectie pentru fiecare jucator cu interviuri, goluri, faze spectaculoase, dar e mai greu de realizat asa ceva. Presupune multa munca. Cine se incumeta ? :P

uZy | @nDr3i21.10.2006 03:28

fa-l :)

Lavy_*_30.10.2006 20:12

O super ultra mega idee!

Mult timp liber trebuie ratiune si rabdare ;)!

anamaria11200603.11.2006 10:33

TRUP SI SUFLET PENTRU CULORI / O ECHIPA CE FACE FURORI / DARUITI-VA CA NOI / VREM SA FIM MANDRI DE VOI /

PENTRU Steaua NE DAM VIATA !!!

 

 

nu...DARUITI-VA CA NOI /vrem sa fim invingatori...stiu eu...

radooku_steaua03.11.2006 18:21

anamaria - ah?? ce vrea sa fie postul tau? vezi ca site-ul pentru carti de bucate nu-i aici