In sfarsit a aparut primul site dedicat stranierilor romani! www.stranieri.tk (deschiderea oficiala va fi duminica :wink:)
Doar cred ca e o problema (la navbar, langa linkuri scrie forum...daca ti mouseul pe el se schimba in foto/video) si nu stiu cum sa o rezolv.
In schimb, totul e ok.
Pentru schimb de linkuri puteti sa ma contactati pe mailul de reclame ( r***@*** ) sau pe messenger (vmgl2005).
Daca vreti sa criticati siteul (m-am luat dupa gsp :lol: ) atunci trimiteti un mail la s***@***
Va astept pe toti pe noul site al meu! Sper sa va placa. :wink:
