Vad cu stupoare ca avem utilizatori 200 online si pe forum sunt doar 30!
Am incercat prin creerea acelui baner central Discutii pe forum sa incerc o popularizare a forumului...
Daca ati putea aici sa gasim impreuna motivile pentru care forumul nu este populat si ce masuri ar trebui sa se ia!
SteauaToronto
