FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

despre Blogging...

serban_m716.10.2006 14:58

ce parere aveti???

Aici http://steauafc-serban.blogspot.com/ blog dedicat echipei Steaua !!!

 

1.4 Fara "Spamming": Va rugam sa nu postati acelasi mesaj pe mai multe threaduri/forumuri.

Va rugam nu deschideti threaduri pe banda rulanta pentru a promova site-ul personal.Un astfel de gest poate duce la suspendarea temporara sau permanenta a contului dv.

Moderatorii