16.10.2006 14:58
ce parere aveti???
Aici http://steauafc-serban.blogspot.com/ blog dedicat echipei Steaua !!!
1.4 Fara "Spamming": Va rugam sa nu postati acelasi mesaj pe mai multe threaduri/forumuri.
Va rugam nu deschideti threaduri pe banda rulanta pentru a promova site-ul personal.Un astfel de gest poate duce la suspendarea temporara sau permanenta a contului dv.
Moderatorii
