FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Un forum de sah, religie, istorie si mai putin fotbal.

Fane Berceni16.10.2006 14:28

Nu sunt un membru constant al acestui forum, dar sunt deschis la tot felul de discutii. Forumul despre care vorbesc poate fi accesat de pe site-ul meu, http://eustake.cabanova.ro .Acest forum nu isi propune sa atraga permanent membrii activi in alte comunitati. Este un forum despre religie au aici o sectiune speciala. Sahul ramane un sport teribil de interesant, cu o frumusete aparte si greu de inteles pentru majoritatea. Exista de asemenea un sector despre pescuit, in care putem sa povestim intamplari, sa ne laudam cu ce am mai prins sau pur si simplu sa spunem ce credem despre aceasta activitate. Istoria are si ea sectiunea ei, la fel si politica. Totul se desfasoara pe acest forum intr-o nota amicala, nu doresc sa se ajunga la vreo disputa, de aceea am si un set de reguli bine elaborat. Deocamdata forumul nu este "aglomerat", mai nimeni nu posteaza, dar odata cu inscrierea a mai multor membri se va trece la actiune serioasa. Nu aveti ce pierde daca imi faceti o vizita. Forza Steaua si numai bine.

puyol16.10.2006 14:59

daca era de table poate era mai ´´comestibil´´ :D

Fane Berceni31.12.2006 17:33
daca era de table poate era mai ´´comestibil´´   :D

Multumesc, dar asemenea aprecieri nu sunt demne de luat in considerare. Totusi, pe forum, daca doresti, se poate discuta si despre table, un joc la care am cateodata noroc si de la care am pornit in urma cu ceva vreme descoperirea si inventarea de noi jocuri cu zaruri si puluri.