Nu sunt un membru constant al acestui forum, dar sunt deschis la tot felul de discutii. Forumul despre care vorbesc poate fi accesat de pe site-ul meu, http://eustake.cabanova.ro .Acest forum nu isi propune sa atraga permanent membrii activi in alte comunitati. Este un forum despre religie au aici o sectiune speciala. Sahul ramane un sport teribil de interesant, cu o frumusete aparte si greu de inteles pentru majoritatea. Exista de asemenea un sector despre pescuit, in care putem sa povestim intamplari, sa ne laudam cu ce am mai prins sau pur si simplu sa spunem ce credem despre aceasta activitate. Istoria are si ea sectiunea ei, la fel si politica. Totul se desfasoara pe acest forum intr-o nota amicala, nu doresc sa se ajunga la vreo disputa, de aceea am si un set de reguli bine elaborat. Deocamdata forumul nu este "aglomerat", mai nimeni nu posteaza, dar odata cu inscrierea a mai multor membri se va trece la actiune serioasa. Nu aveti ce pierde daca imi faceti o vizita. Forza Steaua si numai bine.
