Pe Gica Popescu asta nu il mai satura Dumnezeu de bani.Acum "marele" Giovani(ca Ioan suna de la tara si nu-i mai place bisnitarului) i-a lasat pe astia doi pe,Popescu si pe marioneta de Victor sa-i conduca afacerile pentru ca el se facuse de prea multe ori de cacao cu tepele date si oricum nu mai avea nimeni incredere.Daca ajunge olteanul asta inganfat(nu am nimic cu oltenii sunt 1/2 oltean) la sefia F.R.F. nu o a fie bine deloc.Omul asta a avut mereu ceva cu Steaua.Oricum si-a dovedit de multe ori lipsa de caracter(cand l-au lucrat pe Piturca,cand s-a trezit el sa comenteze de ce nu s-au dus stelistii la nationala,etc).Ii tataie fundul ca nu ia comision de la Plesan.Vai!Ce sa faci daca omul e sufletist!Mars sa te-njure cainii ca alta data! :evil:
Hai Steaua!
