FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

vand 2 hanorace

alexis15.10.2006 13:53

vand 2 hanorace.unul e earth gear,iar celalalt lotto(cu gluga).ambele cu fermoar,stare foarte buna.mie imi sunt putin mari.cine e interesat,ii trimit si poze