FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Site romanesc dar cu accent ca s-au americanizat astia...

steaua din chicago15.10.2006 01:51

Bai huliganilor, care aveti timp veniti pe la http://info.40romania.com/ Mesajele pro-Steaua vor fi incurajate hahahaha iar cele pro-Dinamo vor fi "diluate" putin...pentru ca inti sunt stelist si de-abea pe urma sunt moderator. Deci cind aveti timp veniti sa darimam America impreuna. Daca vreti sa ma felicitati contactati-ma la l***@*** iar daca vreti sa ma injurati inseamna ca sunteti rapidisti deci sa va iau pe mamele voastre de urechi, eu si de stiu ele ce, dinsele. Hai s-aveti o zi buna ca trebuie sa plec, ca da aia faina gratis la bisericiile ortodoxe din zona hahahahaha Rapid-iechipa cu pene, Dinamo-potai decolorate, m..ie garda, traiasca si infloreasca toate lebedele care au scapat de aia "singuri impotriva tuturor" si multumim Militiei ca ne-a dovedit ca o singura revolutie nu a fost de-ajuns.