Dupa terapia cu fluieraturi si vorbe de ocara la care a fost supus pe toata durata meciului Steaua-Besiktas,gunoierul de Pancu se pare ca a fost adus cu picioarele pe pamânt.
Intr-o declaratie recenta,a afirmat ca el va tine cu Steaua în dubla cu Valencia.
Pentru ca e român...
Ia uite...Si-a adus aminte ca e român.Interesant.
