FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Se mai gasesc bilete de intrare pentru Steaua - Real Madrid?

Virgil10.10.2006 21:08

Se mai gasesc bilete de intrare la meciul de marti l7 octombrie ? Daca da,unde si când vor fi puse în vânzare ?

Sunt întrebari puse de suporteri ai ros-albastrilor din cele mai îndepartate colturi ale tarii,cum ar fi Satu Mare si Cluj.

 

Cei care detin informatii sunt rugati sa le posteze în acest topic si sa indice si sursele de unde au fost culese.

 

PS E vorba de cele 2000 de bilete repartizate suporterilor spanioli,care din motive numai de ei cunoscute nu vor face deplasarea la Bucuresti.

haiducu11.10.2006 13:06

Se mai gasesc bilete, daca te uiti e plin internetu de anunturi, chestia e ca sunt de vreo trei ori mai scumpe.

Cat despre cele 2000 de bilete pe care a zis Argaseala ca ni le dau spaniolii inapoi, probabil ca s-au si vandut deja, dar nu la suporteri... ci tot la bisnitari.

Eu am vazut chestia cu biletele astea pe site la gazeta sporturilor, unde se spunea ca au fost instiintati telefonic, iar luni (09.10.2006) urmau sa primeasca o hartie oficiala. Probabil n-au primit-o sau au primit-o si n-au mai zis nimic sau...

mihaighenadi12.10.2006 10:49

Am un singur bilet la tribuna 2,sector 20,rand 28 la pretul de 400 RON.Locul e pe mijlocul terenului.Contact [................]

Piece of Mind12.10.2006 11:42
Am un singur bilet la tribuna 2,sector 20,rand 28 la pretul de 400 RON.Locul e pe mijlocul terenului.Contact j***@***

 

Nu ti-e rusine ma, bisnitar nenorocit?

ManiaCU12.10.2006 12:19

Nu le e rusine :cry: :cry: :cry: Din cauza lor nu mai prind suporterii adevarati din provincie bilet :evil:

Virgil13.10.2006 13:35

Oficialii clubului Real Madrid au anuntat ca vor face deplasarea la Bucuresti, pentru intalnirea cu Steaua din Liga Campionilor, fara suporteri. Cele 2.000 de bilete ramase nu vor fi comercializate la casele de bilete ale clubului, existand riscul ca acestea sa ajunga pe mana speculantilor, la fel ca la meciurile anterioare. De asemenea, clubul a decis ca acestea sa fie oferite persoanelor care si-au rezervat dreptul de a le achizitiona anterior, majoritatea solicitarilor venind din provincie.

www.steauafc.ro

FANATIK RED-BLUE13.10.2006 17:55

Imi pare bine ca s-a luat aceasta decizie. M-am saturat sa tot vad bisnitari pe net.

O-Ne13.10.2006 21:48
Oficialii clubului Real Madrid au anuntat ca vor face deplasarea la Bucuresti, pentru intalnirea cu Steaua din Liga Campionilor, fara suporteri. Cele 2.000 de bilete ramase nu vor fi comercializate la casele de bilete ale clubului, existand riscul ca acestea sa ajunga pe mana speculantilor, la fel ca la meciurile anterioare. De asemenea, clubul a decis ca acestea sa fie oferite persoanelor care si-au rezervat dreptul de a le achizitiona anterior, majoritatea solicitarilor venind din provincie.

www.steauafc.ro

 

Din pacate nu s-a comunicat care este procedura de a intra in posesia biletelor pentru cei din provincie, eu de exemplu am trimis un mail pe adresa clubului dar nu mi s-a raspuns. As fi de acord sa las datele de buletin la club si sa ma duc sa ridic biletul cu buletinul dar daca nu mi se raspunde ...

Dragos-T16.10.2006 16:50
:D care e cel mai ieftin bilet???[/img]
dbd16.10.2006 17:19

eu maine daca ma duc cu 200 de RON la stadion pot sa mai gasesc bilet ?

Mihai Somanescu16.10.2006 20:03

eu nu mai pot veni la meci din motive obiective. biletul meu la peluza 1 este disponibil si cer pretul oficial.e de vanzare NUMAI stelistilor!!!

sorin_g16.10.2006 20:42

Daca e inca disponibila oferta, v-as ruga sa ma contactati pe messenger id gsmcreation sau beep la 0723159964.

i0nutz8316.10.2006 22:12

Mai e valabil?

crx17.10.2006 07:00

bilet tribuna 2-a 250lei atat am dat pe el, atat il dau, plec in italia si nu pot vedea meciul.

 

doar pentru stelisti

bebeto17.10.2006 09:33

crx:eu sunt interesat daca nu l-ai dat deja.cum facem sa vorbim?

crx17.10.2006 11:18

din pacate nu-l mai vinde, merge la meci. biletul era al unui prieten care a ajuns la o intelegere cu seful sau si si-a amanat plecarea in italia pentru maine.