Se mai gasesc bilete de intrare la meciul de marti l7 octombrie ? Daca da,unde si când vor fi puse în vânzare ?
Sunt întrebari puse de suporteri ai ros-albastrilor din cele mai îndepartate colturi ale tarii,cum ar fi Satu Mare si Cluj.
Cei care detin informatii sunt rugati sa le posteze în acest topic si sa indice si sursele de unde au fost culese.
PS E vorba de cele 2000 de bilete repartizate suporterilor spanioli,care din motive numai de ei cunoscute nu vor face deplasarea la Bucuresti.
