FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Echipe Liga 2

i0nutz8308.10.2006 17:05

Postati aici echipa cu care doriti sa evoluati in actuala editie de campionat.

 

O echipa poate fi aleasa de un singur user intr-o divizie. Principiul este: primul care posteaza, acela ia echipa.

 

 

 

 

SUNT ACCEPTATE DOAR ECHIPE DE CLUB

geegee2108.10.2006 17:06

savubogdanus - Barcelona

PoWeR08.10.2006 17:06

power_steaua_6 -> Chelsea

Adiy66608.10.2006 17:06

Eu aleg Manchester United daca se poate.

niray08.10.2006 17:06

niraymond - Bayern Munchen

ultras_andrei_i08.10.2006 17:06

inter milano

ultras_andrei_i08.10.2006 17:07

andrei_marius06 inter

ADelPiero08.10.2006 17:09

ADelPiero > Juventus Torino (Serie B) :D

bugsyy08.10.2006 17:09

razvy_alexx AC MILAAAAAN

ultras_andrei_i08.10.2006 17:09

Real Madrid

sebastian_blondu08.10.2006 17:12

filipsebastian21--->>> Arsenal

big_aly_for_ever08.10.2006 17:12

big_aly_for_ever - Lyon

mihai141108.10.2006 17:14

tu postezi si la Liga 1 si la Liga 2 :D?

fifanatik08.10.2006 17:17

bayern m

fifanatik08.10.2006 17:25

sorry arsenal, n-am vaz ca era luat bayern

Jo1n708.10.2006 17:27

bezmetiqu_alex - Valencia

sebastian_blondu08.10.2006 17:28

Si Arsenal e luata .... :lol:

Jo1n708.10.2006 17:31

ultras Andrei pana la urma care?

xzique08.10.2006 17:36

prvrami - Fiorentina

DoctorLov08.10.2006 18:25

fallenangell002000 - Liverpool

fifanatik08.10.2006 18:42

pt ca SI ARSENAL E LUAT, imi aleg ori REAL ori INTER pt ca ultras I trebuie sa renunte la una din ele

_pitzi08.10.2006 20:57

stroevali - sevilla

mihai141109.10.2006 03:48

ultras Andrei nu stie ce e ala edit :)