Postati aici echipa cu care doriti sa evoluati in actuala editie de campionat.
O echipa poate fi aleasa de un singur user intr-o divizie. Principiul este: primul care posteaza, acela ia echipa.
SUNT ACCEPTATE DOAR ECHIPE DE CLUB
Postati aici echipa cu care doriti sa evoluati in actuala editie de campionat.
O echipa poate fi aleasa de un singur user intr-o divizie. Principiul este: primul care posteaza, acela ia echipa.
SUNT ACCEPTATE DOAR ECHIPE DE CLUB
savubogdanus - Barcelona
power_steaua_6 -> Chelsea
Eu aleg Manchester United daca se poate.
niraymond - Bayern Munchen
inter milano
andrei_marius06 inter
ADelPiero > Juventus Torino (Serie B) ![]()
razvy_alexx AC MILAAAAAN
Real Madrid
filipsebastian21--->>> Arsenal
big_aly_for_ever - Lyon
tu postezi si la Liga 1 si la Liga 2
?
bayern m
sorry arsenal, n-am vaz ca era luat bayern
bezmetiqu_alex - Valencia
Si Arsenal e luata .... :lol:
ultras Andrei pana la urma care?
prvrami - Fiorentina
fallenangell002000 - Liverpool
pt ca SI ARSENAL E LUAT, imi aleg ori REAL ori INTER pt ca ultras I trebuie sa renunte la una din ele
stroevali - sevilla
ultras Andrei nu stie ce e ala edit ![]()