06.10.2006 19:26
De ce nu s-au pus rezumatele la meciurile cu Dinamo si Lyon??sau cand luam bataie nu le puneti? Daca se poate va rog sa le puneti pe site.MS!
De ce nu s-au pus rezumatele la meciurile cu Dinamo si Lyon??sau cand luam bataie nu le puneti? Daca se poate va rog sa le puneti pe site.MS!