FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

NFS Porsche

i0nutz8305.10.2006 14:40

Cine il mai are ? Cine vrea sa facem una mica pe net ? ;)

 

Am jucat cu robinho cateva curse, merge perfect.. :)

johnny0605.10.2006 15:05

in prag de aparitie a noului NFS Carbon voi inca va mai jucati Porsche?? :lol:

RobYnho05.10.2006 15:06

A mers bine, dar am eu o problema cu jocu'. Imi apare "don't send" cand dau alt+tab. Mai apare si in timpu' jocului.(nu mereu)

blindica05.10.2006 15:14

la vremea lui yo am terminat factory driver ionutze :D, si nu era chiar usor , pakt k n-am spatiu in calculator, l-as baga...poate in timp, dupa ce sterg 06 ;)

Prodigy_andrey05.10.2006 19:52

de unde sa il iau si yo ?? :D:D

i0nutz8305.10.2006 21:04

Instalarea are 243 Mb.. Deci nu cred ca ar fi o problema pentru nimeni..

 

gogo: presupun ca il gasesti pe torente..

blindica06.10.2006 07:33

pai yo am hdd de 20 gb :)) si am pastrat cate 2 gb liberi pe fiecare partitie ca sa n-am probleme la fifa 06 ori sa mearga acceptabil la 07 :), in curand o sa-l bag si yo :D

i0nutz8306.10.2006 08:19
in prag de aparitie a noului NFS Carbon voi inca va mai jucati Porsche??  :lol:

 

Nu doar noi, Porsche e inca jucat de o gramada de lume..

AmuntBoy06.10.2006 12:58

am si eu o intrebare aici

Jocurile fifa 2006 si 2007 sau NFS pot sa le iau dupa ODC si sa mearga bine si in multy pe net??

sau trebuie sa fac rost de cd cu ele :roll:

Jo1n706.10.2006 13:21

Jocurile piratate merg la fel de bine ca si cele originale multi.

Online nu.

i0nutz8307.10.2006 08:16

Jocurile piratate merg in multiplayer, nu insa si pe serverele EA, in modul online.

Bogdan_STRG08.10.2006 13:50

Hai ca am luat si eu jocul. Daca vrei dam o tura :). Vb pe msg.

i0nutz8309.10.2006 08:12

Pai sa ne strangem mai multi.. :)

StefanIanculescu10.10.2006 11:46

Am si eu jocul. Ma primiti si pe mine?

i0nutz8310.10.2006 11:50

Normal ca da.

mihai141110.10.2006 12:14

nu e mai marfa,most wanted sau underground :P?faceti un campionat de formula 1 :D

johnny0610.10.2006 12:16

am auzit ca a aparut si Need For Speed Carbon...

Bogdan_STRG11.10.2006 12:12

Oricum MW e mai ca-lumea. Insa unii nu au minim 512 RAM (cam atat trebuie pt NFS MW)...un NFS under cred ca ar merge totusi. Hm...din pacate nu m-am interesat de posibilitatile de a juca online jocul de mai sus.

 

Ar fi interesant sa jucam si un NFS 6 (stilul NFS underground nu e asa realist).

i0nutz8311.10.2006 12:44
am auzit ca a aparut si Need For Speed Carbon...

 

Ai auzit prost..