Cine il mai are ? Cine vrea sa facem una mica pe net ? ![]()
Am jucat cu robinho cateva curse, merge perfect.. ![]()
Cine il mai are ? Cine vrea sa facem una mica pe net ? ![]()
Am jucat cu robinho cateva curse, merge perfect.. ![]()
in prag de aparitie a noului NFS Carbon voi inca va mai jucati Porsche?? :lol:
A mers bine, dar am eu o problema cu jocu'. Imi apare "don't send" cand dau alt+tab. Mai apare si in timpu' jocului.(nu mereu)
la vremea lui yo am terminat factory driver ionutze
, si nu era chiar usor , pakt k n-am spatiu in calculator, l-as baga...poate in timp, dupa ce sterg 06 ![]()
de unde sa il iau si yo ??
:D
Instalarea are 243 Mb.. Deci nu cred ca ar fi o problema pentru nimeni..
gogo: presupun ca il gasesti pe torente..
pai yo am hdd de 20 gb
si am pastrat cate 2 gb liberi pe fiecare partitie ca sa n-am probleme la fifa 06 ori sa mearga acceptabil la 07
, in curand o sa-l bag si yo ![]()
in prag de aparitie a noului NFS Carbon voi inca va mai jucati Porsche?? :lol:
Nu doar noi, Porsche e inca jucat de o gramada de lume..
am si eu o intrebare aici
Jocurile fifa 2006 si 2007 sau NFS pot sa le iau dupa ODC si sa mearga bine si in multy pe net??
sau trebuie sa fac rost de cd cu ele :roll:
Jocurile piratate merg la fel de bine ca si cele originale multi.
Online nu.
Jocurile piratate merg in multiplayer, nu insa si pe serverele EA, in modul online.
Hai ca am luat si eu jocul. Daca vrei dam o tura
. Vb pe msg.
Pai sa ne strangem mai multi.. ![]()
Am si eu jocul. Ma primiti si pe mine?
Normal ca da.
nu e mai marfa,most wanted sau underground
?faceti un campionat de formula 1 ![]()
am auzit ca a aparut si Need For Speed Carbon...
Oricum MW e mai ca-lumea. Insa unii nu au minim 512 RAM (cam atat trebuie pt NFS MW)...un NFS under cred ca ar merge totusi. Hm...din pacate nu m-am interesat de posibilitatile de a juca online jocul de mai sus.
Ar fi interesant sa jucam si un NFS 6 (stilul NFS underground nu e asa realist).
am auzit ca a aparut si Need For Speed Carbon...
Ai auzit prost..