adik Jiji a facut stadionul din Ghencea si sa jucam tot pe lia... dupa faza cu Dinamo in Ghencea asta le intrece pe taote... omu asta ori e nebun ori e pr*st.. ce draq... il credeam pe Jiji un stelist da' se pare ca nu prea e... Ghencea e casa Stelei... ce inseamna LIA MANOLIU pt Steaua? inafara de vro 20 meciuri nimik... ce inseamna Ghencea pt Steaua?
