FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ghencea - Lia - Ghencea - Lia - Ghencea.....

c.ronaldo1706.10.2006 15:55

adik Jiji a facut stadionul din Ghencea si sa jucam tot pe lia... dupa faza cu Dinamo in Ghencea asta le intrece pe taote... omu asta ori e nebun ori e pr*st.. ce draq... il credeam pe Jiji un stelist da' se pare ca nu prea e... Ghencea e casa Stelei... ce inseamna LIA MANOLIU pt Steaua? inafara de vro 20 meciuri nimik... ce inseamna Ghencea pt Steaua?

boggie06.10.2006 16:29

cand au mai declarat si asta?

oricum nu ma mira nimic la cata panarama s-a facut cu gazonul asta delicat care poate fi folosit o data la 3 luni, dar oricand de echipa barbugiului si de javre

Rossoblu06.10.2006 21:03

ati mai pomenit vreodata asa ceva? sa faci gazon nou si sa nu joci pe el ca se strica?

 

unde scrie asta?

simona9006.10.2006 21:17

de rasul lumii ,pe bune. a innebunit Becali sau ce?vai,bina ca nu joaca Steaua in Ghencea dar Becali le da voie la dinamovisti,ce chestie.ciudat,in orce caz.

i0nutz8309.10.2006 19:19

Deocamdata nu e nimic oficial referitor la faptul ca Steaua nu si-ar juca in Ghencea meciurie din Liga I.