Nu am nimic cu jucatorii echipei nationale dar ar trebui ca nici un stelist sa nu mearga la meci sa incurajeze nationala cu toate ca pe site s-a facut apel sa mergem in Ghencea sa o sustinem, incercind sa protestam impotriva deciziei suspendarii de catre FRF a lui MM si a lui Gigi Becali si a faptului ca jucam fara spectatori. Daca echipa Steaua nu are nevoie de spectatori atunci de ce ar avea nevoie nationala de fotbal a lui Mircea Sandu A HOTILOR SI MAFIOTILOR CARE sunt ACOLO? RUSINE FRF!!!
