am si eu o mare problema. :cry: am fost banat de pe acest hub fara nici un motiv.si v-as ruga din tot sufletul sa imi scoateti banul.hubul stelist era preferatul meu,chatuiam pe el toata ziua despre Steaua. Si va rog daca puteti sa-mi scoate-ti banul... va rog. IP: 88.158.141.76 o sa va raman dator celui care mi-a scos banul. :wink: pls mult mult mult...
