30.09.2006 20:22
incerc sa intru pe hub si imi apare:"Ai fost banat pe acest hub de catre: [-Ult*Ras-]H3r0 deoarece: [iesi ma]".Dar eu nu am mai intrat niciodata pe hub, deci nu aveam cum sa primesc ban.nu stiu ce sa fac.poate sa ma lamuresca cineva?
