FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

salut

mihai84TGV30.09.2006 20:22

incerc sa intru pe hub si imi apare:"Ai fost banat pe acest hub de catre: [-Ult*Ras-]H3r0 deoarece: [iesi ma]".Dar eu nu am mai intrat niciodata pe hub, deci nu aveam cum sa primesc ban.nu stiu ce sa fac.poate sa ma lamuresca cineva?