Serbane mergi la meci???
o sa ne faca in multe feluri daca pierd ![]()
si ce te mira... nu e prima si cred ca nici ultima data cand ne catalogheaza asa
una peste alta sper sa-i batem si atunci pot sa zica ce vor
Voi nu credeti ca lor le e frica??Altfel nu cred ar vorbi asa.Pot sa ne faca cum vor ei sa vedem ce face echipa pe teren asta e important.Numai ei ne pot face sa ne simtim asa cum ne-au invatat!!!!!DISEARA BUCURIE>>>IN Stefan cel mare v-a ploua din nou cu TV-uri
Era mai 'cool' sa ne fi facut ei milogi dar sa-i fi batut cu scorul de 1-0 ,macar. ![]()
Asta este,in general alte natii de oameni ne fac pe noi romanii milogi,dar ei nu se gandesc ca-s mai milogi decat tiganii nostri din Ro. :lol: :lol:
:twisted: :twisted: :twisted: in primul rand sa se uite la palmares... dupa aceea sa vorbeasca
:twisted: :twisted: :twisted: francezi sunt invidiosi pe palmaresul ros-albastru :idea: