FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pe Forumul lui Lyon suntem facuti Tigani !!!!

serban_m725.09.2006 14:43
FanSteaua4Life25.09.2006 16:19

Serbane mergi la meci???

uZy | @nDr3i25.09.2006 21:37

o sa ne faca in multe feluri daca pierd :D

stella25.09.2006 23:54

si ce te mira... nu e prima si cred ca nici ultima data cand ne catalogheaza asa

una peste alta sper sa-i batem si atunci pot sa zica ce vor

STARforce26.09.2006 08:15

Voi nu credeti ca lor le e frica??Altfel nu cred ar vorbi asa.Pot sa ne faca cum vor ei sa vedem ce face echipa pe teren asta e important.Numai ei ne pot face sa ne simtim asa cum ne-au invatat!!!!!DISEARA BUCURIE>>>IN Stefan cel mare v-a ploua din nou cu TV-uri

simona9030.09.2006 20:44

Era mai 'cool' sa ne fi facut ei milogi dar sa-i fi batut cu scorul de 1-0 ,macar. :oops:

Asta este,in general alte natii de oameni ne fac pe noi romanii milogi,dar ei nu se gandesc ca-s mai milogi decat tiganii nostri din Ro. :lol: :lol:

forever ultras steaua15.11.2006 09:56

:twisted: :twisted: :twisted: in primul rand sa se uite la palmares... dupa aceea sa vorbeasca

ultras steaua01.12.2006 17:05

:twisted: :twisted: :twisted: francezi sunt invidiosi pe palmaresul ros-albastru :idea: