21.12.2004 21:01
Trimitetimi si mie niste avatare cu Steaua ca nu am nici unul iar asta care il am acu e cam expirat.Trimitetile pe e-mail a***@***
Trimitetimi si mie niste avatare cu Steaua ca nu am nici unul iar asta care il am acu e cam expirat.Trimitetile pe e-mail a***@***
Daca vrei iti trimit eu, dar...
Daca nu sunt cu Dinamo poti sa imi trimiti.Daca sunt cu Dinamo mai bine lasa
Nu aveti avatare??? Toronto v-a sarit in ajutor! Intrati in profilul vostru si dati la galerie (de avatare). Acolo se afla sectiunea "Steaua" cu avatare fcsteaua.ro + o poza!