FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Niste avatare

kyd21.12.2004 21:01

Trimitetimi si mie niste avatare cu Steaua ca nu am nici unul iar asta care il am acu e cam expirat.Trimitetile pe e-mail a***@***

reddog21.12.2004 21:22

Daca vrei iti trimit eu, dar...

kyd21.12.2004 22:15

Daca nu sunt cu Dinamo poti sa imi trimiti.Daca sunt cu Dinamo mai bine lasa

FANATIK RED-BLUE27.02.2006 13:21

Nu aveti avatare??? Toronto v-a sarit in ajutor! Intrati in profilul vostru si dati la galerie (de avatare). Acolo se afla sectiunea "Steaua" cu avatare fcsteaua.ro + o poza!