probleme asemanatoare am si eu.
scriu ceva pe forum si dupa asta, cateva ore forumul ramane pur si simplu blocat.deci ultimul mesaj este cel postat de mine.asta se intampla doar cand postez ceva.
faza interesanta este ca atunci cand intru cu un proxy vad si restul mesajelor.acuma sincer nu am mai postat doar de dragul de-a vedea daca si prin proxy mi se blocheaza cand adaug ceva intr-un topic.
ieri a fost un articol,cel cul Olaroiu,la inceput foarte scurt,in care se anunta prelungirea (la dracu cu ea) contractului.am postat si eu ceva pe acolo.dupa ce s-a dezvoltat articolul am vazut ca aparea ca si cum pe forum s-ar fi deschis un nou topic.intrebarea mea este:ce s-a intamplat cu vechile postari?nu de alta,dar am dat reply unui user si in caz ca mi-a raspuns.....
o alta problema e ca nu mi se vede avatarul.imaginea are dimensiunile cerute.de fapt este tot aceasi imagine ca si cea folosita pe vechiul format al forumului.
si o ultima problema:asa trebuie sa arate campurile alea?
