FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

in atentia conducerii clubului

tavimai21.09.2006 00:38

Dupa aceasta patanie cu acest porcodean si acolitii lui cred ca echipa ar trebui sa protesteze public la meciuri- greva japoneza cu banderole in campionat si LC- nelimitat pina la excluderea din arbitraj a celor 3 slugi canine.Gigi suflet mare sa faca cat mai repede TV -Steaua ca sa se receptioneze in toata tara,interviuri numai pe bani grei la alte televiziuni iar la conferintele de presa numai raspunsuri cu da, nu si nu stiu sa crape de foame toti acei ziaristi care din interes ,rea vointa sau frica acuma dupa acest furt canin tac fiind partasi cu dracul.Si nu sunt putini.Gigi mai intarca-i ca ei vor sa suga la nesfirsit!Daca mai si ai inspiratie sa angajezi 2-3 ziaristi faci un TV trasnet pe profil sportiv si nu ne mai manupuleaza tot felul de scule de ziaristi care nici macar regulamentul nu-l cunosc.Asta ar trebui sa fie prima conditie la angajare. Suporterii sa aiba fiecare la meciurile din LC o coala alba cu inscrisul EXCLUDE-TI HOTII in romana si engleza sau EUROPA AJUTA-NE sau FIFA NU VEZI? toate astea pina la excluderea hotilor.O mare alba nu se poate sa nu aiba efect.Si sa nu ne laudam ci chiar trebuie facuta.Sa se vada in fata faptului implinit.Colile sa fie facute organizat de club.