20.09.2006 16:57
astept propuneri pt noul model de esarfa/fular cu Steaua,in curand vor aparea cu Steaua-real,si cu toate 4 echipele din grupa Stelei(fulare)
astept propunerile voastre pt esarfe....
astept propuneri pt noul model de esarfa/fular cu Steaua,in curand vor aparea cu Steaua-real,si cu toate 4 echipele din grupa Stelei(fulare)
astept propunerile voastre pt esarfe....
:roll: nu are nimeni nici o idee?nu face nimeni nimik pt clubul favorit?