FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

model nou de esarfe/fulare

esarfe_steaua20.09.2006 16:57

astept propuneri pt noul model de esarfa/fular cu Steaua,in curand vor aparea cu Steaua-real,si cu toate 4 echipele din grupa Stelei(fulare)

astept propunerile voastre pt esarfe....

esarfe_steaua22.09.2006 19:46

:roll: nu are nimeni nici o idee?nu face nimeni nimik pt clubul favorit?