FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cel mai fair play jucator

i0nutz8320.09.2006 11:23

Propuneri..

 

 

 

Optiunea mea: marinescu_dani.

blindica20.09.2006 11:35

robinho_2903

mihai141120.09.2006 11:41

eu =))

nyku_myhay20.09.2006 11:47

vorba lu' Mihai...EU...glumeam. Parerea mea :savubogdanus .

Prodigy_andrey20.09.2006 11:57

marinescu_dani

johnny0620.09.2006 12:49

danutz12345 :lol:

ADelPiero20.09.2006 13:14

neomu_anonim :evil:

 

forzateaua

PoWeR20.09.2006 13:43

marianbolohan

Sonic20.09.2006 13:56

greu de zis... :roll: robinho_2903

RobYnho20.09.2006 14:21

alex_filip2003 parerea mea :)

ultras_andrei_i20.09.2006 15:21

marinescu_dani2005

ManiaCU23.09.2006 15:10

el_nino_torres sau kamacuci 8) - e unu si acelasi :lol: si opusul este Ionutz :twisted:

i0nutz8323.09.2006 17:07

Sa vezi anulari la anul :)