19.09.2006 16:32
Cu ceva munca am reusit sa relansez "aipsoft".
DIn pacate e pe lx asa k mai tre sa lucrez la el .
AIPsoft avea un forum imens in care discutai orice si
primeai raspuns la orice.
ACUM IL GASITZI LA ADRESA : www.aipsoft.lx.ro
Inregistratzi-va si postati pe forum pentru a aduce la viata unul dintre cela mai bune forumuri care au existat.
MAI multe informatzii pe site
