FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

S-A RELANSAT AIPSOFT

cmt-steaua19.09.2006 16:32

Cu ceva munca am reusit sa relansez "aipsoft".

DIn pacate e pe lx asa k mai tre sa lucrez la el .

AIPsoft avea un forum imens in care discutai orice si

primeai raspuns la orice.

 

ACUM IL GASITZI LA ADRESA : www.aipsoft.lx.ro

 

Inregistratzi-va si postati pe forum pentru a aduce la viata unul dintre cela mai bune forumuri care au existat.

 

MAI multe informatzii pe site