FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Championship Manager 5 patch...

cmt-steaua18.09.2006 15:44

HELP

Am reinstalat champ manager 5 . Am luat patchu al

doilea de pe net v5.02 parca se numeste .. am instalat peste joc...si a inceput sa imi ceara cd'ul .Am dat copy paste la crack a intrat in joc si la loading pe la 9% imi da eroare..

Daca stie cineva ceva ... reply

cmt-steaua18.09.2006 17:07

nimeni ?