18.09.2006 15:44
HELP
Am reinstalat champ manager 5 . Am luat patchu al
doilea de pe net v5.02 parca se numeste .. am instalat peste joc...si a inceput sa imi ceara cd'ul .Am dat copy paste la crack a intrat in joc si la loading pe la 9% imi da eroare..
Daca stie cineva ceva ... reply
