Diseara daca va uitati pe OTV la Fanatik sa stiti ca nu televizorul vostru e de vina pentru imaginea latita! E chiar realitatea! Cei doi din fata ecranului nu par foarte grasi, suntem extrem de grasi!
P.S. Vedeti ca e Argaseala la Calinescu
Diseara daca va uitati pe OTV la Fanatik sa stiti ca nu televizorul vostru e de vina pentru imaginea latita! E chiar realitatea! Cei doi din fata ecranului nu par foarte grasi, suntem extrem de grasi!
P.S. Vedeti ca e Argaseala la Calinescu
A fost Iancu la Fanatik Show. Prestatie absolut penibila. Si-a continuat tirul murdar impotriva lui Meme si s-a facut de ras. Sa argumentez.
A declarat ca tot ce a reusit Steaua in acesti ultimi ani se datoreaza 100% lui Gigi Becali si deloc lui Mihai Stoica, afirmand ca este important doar aportul financiar. Vreau sa ii reamintesc acestui personaj ca dansul a investit in ultimii doi ani mai mult decat a facut-o Gigi Becali strict in transferuri, si rezultatele sunt jalnice. Cauza? Un management defectuos, care la Steaua nu exista.
A urmat apoi o serie de acuzatii la adresa lui Dinamo, acuzandu-i de faptul ca nu joaca numai pe teren. Toate bune si frumoase in prima faza, insa in momentul in care Borcea a intervenit telefonic, discursul acestuia s-a intors la 180 grade, declarand ca apreciaza foarte mult munca lui Borcea la echipa si ca nu poate fi vorba de blaturi in opinia dansului.
Tot spectacolul a fost unul penibil, acompaniat si de acest ziarist tot atat de penibil pe nume Horia Ivanovici care probabil ca dupa emisiune, dupa atat "pupincurism" a primit o suma de bani asa cum obisnuieste(sunt convins ca Piturca are dreptate in cazul dansului).
Tot spectacolul a fost unul penibil, acompaniat si de acest ziarist tot atat de penibil pe nume Horia Ivanovici care probabil ca dupa emisiune, dupa atat "pupincurism" a primit o suma de bani asa cum obisnuieste(sunt convins ca Piturca are dreptate in cazul dansului).
cu toate acestea de ce ii facem in continoare audienta?
cu toate acestea blog-urile de pe gsp si prosport cresc ca numar cat si audientzele emisiunilor de "specialitate" ale lui ivanovici si concetateanului banatean calinescu.