FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Care se pricepe la telefoane mobile(decodat)

ManiaCU16.09.2006 14:38

Salutare!Am un telefon Nokia 6680 primit din Italia si ma chinui de 1 luna si ceva sa-l decodez , am incercat in Braila si Galati insa cei de aici mi-au spus ca momentan nimeni din Romania nu are softul pt acest tel :( si nu pot sa-l decodez :( Stie careva daca prin Bucuresti sau prin alte orase se pot decoda astfel de telefoane ?

bodanelu16.09.2006 15:17

stiu ca e o problema mare cu telefonul asta si ca se decodeaza doar daca e din spania.

ManiaCU16.09.2006 15:52

Nu conteaza din ce tara e , daca ai softul merge decodat si un tel adus din Afganistan !

Daca nu merge decodat mi-am luat o mare tzeapa :cry: :cry: :cry:

bodanelu16.09.2006 16:08

stau in Bucuresti si am auzit povesti cu acest telefon. si stiu doar ca se poate decoda daca provine din spania si costa foarte mult, in jur de 300 ron

 

telefonul aici se da foarte ieftin daca nu e decodat