Salutare!Am un telefon Nokia 6680 primit din Italia si ma chinui de 1 luna si ceva sa-l decodez , am incercat in Braila si Galati insa cei de aici mi-au spus ca momentan nimeni din Romania nu are softul pt acest tel
si nu pot sa-l decodez
Stie careva daca prin Bucuresti sau prin alte orase se pot decoda astfel de telefoane ?
