FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

FORTZA STEAUA

Vampire20.12.2004 08:54

Daca Steaua il aduce de la Poli Aek pe Mansour,eu zic ca batem si Valencia.In iarna asta sigur va face un transfer dar care?Steaua daca continua in UEFA si joaca cu Dinamo Kiev si cu Villareal avem mare nevoie de un transfer,dar nu un transfer oarecare ca doar se gandesc stelistii ca Dinamo Kiev si cu Villareal sunt echipe bune care nu le bat doar cu echipa asta care o au.Eu nu zic ca nu e buna dar are nevoie de imbunatatiri.Sa aduga pe cei 5 jucatori care ii vrea Ciobanul:Plesan,Mansour,Banica,Pascovici,Prepelita.Dar si Pascovici e un jucator bun care merita adus la Steaua.