15.09.2006 23:04
steagcruce2 CAMPIONII DIN Ghencea!!!
am dovedit-o ca atunci cand jucam cu sufletul curat jucam ca o adevarata echipa ... ![]()
chiar daca nu am mai jucat in Ghencea si am jucat pe Lia Manoilu asta am putut arata si dovedi " domnilor anti-Steaua" cat de iubita e Steaua ...
8) am dovedit-o si o vom dovedii de cate ori se poate ca Steaua este cea mai iubita echipa din tara la ora actuala steagcruce2
Mandria tarii a fost si va ramane mereu: Steaua ![]()
![]()
fOrZzA Steaua steagcruce2 madra ca sunt stelista mandra ca sunt stelista ... :evil:
