FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

steaua e nu mai una

StelistAdina15.09.2006 23:04

steagcruce2 CAMPIONII DIN Ghencea!!!

am dovedit-o ca atunci cand jucam cu sufletul curat jucam ca o adevarata echipa ... fular-campionii

chiar daca nu am mai jucat in Ghencea si am jucat pe Lia Manoilu asta am putut arata si dovedi " domnilor anti-Steaua" cat de iubita e Steaua ...

8) am dovedit-o si o vom dovedii de cate ori se poate ca Steaua este cea mai iubita echipa din tara la ora actuala steagcruce2

 

 

Mandria tarii a fost si va ramane mereu: Steaua fular-campioniifularultras

 

 

fOrZzA Steaua steagcruce2 madra ca sunt stelista mandra ca sunt stelista ... :evil: