FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cel mai frumos cadou!

miruna7a15.09.2006 21:19

Nu sunt o mare microbista, dar urmaresc meciurile importante si intotdeauna am avut la suflet Steaua, fara nici un motiv anume...probabil pt ca la ora actuala si de cativa ani buni este cea mai buna echipa din Romania. Ceea ce vroiam sa spun este ca am primit un cadou superb: o victorie a echipei pe care poate nimeni n-a crezut-o vreodata realizabila. a fost o bucurie imensa ca Steaua a invins cu un asemenea scor in Ucraina, reusind sa sperie o intreaga Europa chiar de ziua mea(sunt pe 14 nascuta, dar ce mai era de la finalul meciului...o jumatate de ora :D ). Sunt sigura ca campioana Romaniei (scuzati cacofonia :oops: ) o sa aiba victorii si in "primavara C L" si pt ca m-am lungit destul nu mai zic decat: FORZA Steaua!!!

c.ronaldo1716.09.2006 05:56

La multi ani !!!! :D

^Cody15.12.2006 17:26

la multi ani fata, dar... la anul' si la multi ani in "primavara" CL..

Virgil15.12.2006 17:37

La multi ani si din partea noastra !

E impresionant postul tau,dar îl voi muta la DISCUTII LIBERE,acolo unde e locul unor astfel de mesaje.