Nu sunt o mare microbista, dar urmaresc meciurile importante si intotdeauna am avut la suflet Steaua, fara nici un motiv anume...probabil pt ca la ora actuala si de cativa ani buni este cea mai buna echipa din Romania. Ceea ce vroiam sa spun este ca am primit un cadou superb: o victorie a echipei pe care poate nimeni n-a crezut-o vreodata realizabila. a fost o bucurie imensa ca Steaua a invins cu un asemenea scor in Ucraina, reusind sa sperie o intreaga Europa chiar de ziua mea(sunt pe 14 nascuta, dar ce mai era de la finalul meciului...o jumatate de ora
). Sunt sigura ca campioana Romaniei (scuzati cacofonia
) o sa aiba victorii si in "primavara C L" si pt ca m-am lungit destul nu mai zic decat: FORZA Steaua!!!
