Pai cine n-ar fi motivat de o asemenea victorie a Stelei in fata lui Dinamo Kiev
Succes Bute in realizarea obiectivului tau ![]()
Eu zic ca Bute il va depasi pe Doroftei la performante ... mult succes in cariera , romanii sunt alaturi de el :wink: E bine ca e stelist :wink:
am vazut meciu' cu afriknu ala, felicitari pt knock-out sper s'o tina tot asa si sa iasa campion mondial in scurt timp alaturi de diaconu
!
Doroftei e un prost asta e...si a avut un bulan senzational!
Eu ma uit la el cum vorbeste iti vine sa-l scuipi intre ochi!
Ma baiatule, sa-ti fie rusine!
Doroftei a fost un mare sportiv, mult mai mare decat va fi Bute vreodata. Am mai spus aici, la primul adversar serios, adversar ce-l va lovi cum trebuie macar o data, Bute se va prabusi si nu se va mai ridica niciodata.
L-am vazut pe Doroftei primind cateva zeci de pumni intr-un meci fara sa cedeze nicio clipa, cand il voi vedea si pe Bute primind doi, ca se va scutura ca dupa o intepatura de tantar si se va pravali pe adversar ca un tavalug imi voi schimba parerea despre el.
Doroftei putea castiga 1 milion de parai daca ar fi boxat pentru Canada, nu a facut-o. Cati dintre noi ar fi facut acelasi lucru?
Doroftei e un prost asta e...si a avut un bulan senzational!
Eu ma uit la el cum vorbeste iti vine sa-l scuipi intre ochi!
...si tot eu sunt ala mic si prost???!!! SteauaToronto Doroftei este un mare ROMAN, peste tot unde a luptat a spus cu madrie ca el lupta pt Romania! pe langa asta Doroftei este un om cu un caracter de nota 10! daca tu numesti astfel de oameni prosti eu unul sunt mandru ca fac parte din aceasta categorie!
SteauaToronto mereu Penibil ! abtine-te de acum. ai face mult bine. Bine ca ai realizat tu mai multe decat Doroftei.. daca el e un prost tu traiesti degeaba
Doroftei e un prost asta e...si a avut un bulan senzational!
Eu ma uit la el cum vorbeste iti vine sa-l scuipi intre ochi!
esti din cannada si iti spun eu ca si boxer
bute este un [pitic] pe lg doroftei
jenant :x
Editat moderatorii.
Doroftei e un prost asta e...si a avut un bulan senzational!
Eu ma uit la el cum vorbeste iti vine sa-l scuipi intre ochi!
esti din cannada si iti spun eu ca si boxer
bute este un [pitic] pe lg doroftei
jenant :x
<span style='font-size:16pt;line-height:100%'>Editat moderatorii.</span>
Doroftei a fost bun si a impresionat prin spiritul de lupta insa si bute este bun ...so sa ne sprijinim romanii