Bah sunt un sibian si tin si eu tot cu fortta Romaniei Steaua Bucuresti. O sai batem pe Valencia de o sa le sune apa in cap .O sa vedeti voi........
De abia astept sa intre si FC.Sibiu in divizia A burger sa vina si pe ici Steaua si .... pa .Suntem niste :twisted: toti
