FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

St3aUa forta Romaniei

GaneA18.12.2004 09:28

Bah sunt un sibian si tin si eu tot cu fortta Romaniei Steaua Bucuresti. O sai batem pe Valencia de o sa le sune apa in cap .O sa vedeti voi........

De abia astept sa intre si FC.Sibiu in divizia A burger sa vina si pe ici Steaua si .... pa .Suntem niste :twisted: toti

reddog18.12.2004 14:11

Las-o mai moale cu FC.sibiu, cine-s aia?

Radu mic08.01.2005 18:16

Bai reddog tu nu ai alta treaba? dute frate si baga botul la voi pe forumuri...daca aveti! La-i numit pe kyd copilasi...dar tu ce esti frate, ca te ascunzi dupa tastatura ca un mircar? si inca ceva frate gelozia e boala grea mor toti cainii de ea!!!

succes cu Gloria!

reddog09.01.2005 18:29
Bai reddog tu nu ai alta treaba? dute frate si baga botul la voi pe forumuri...daca aveti! La-i numit pe kyd copilasi...dar tu ce esti frate, ca te ascunzi dupa tastatura ca un mircar? si inca ceva frate gelozia e boala grea mor toti cainii de ea!!!

succes cu Gloria!

Imi cer scuze fata de Kid...

Dar tu ce te bagi in seama asa dintr-odata? Ai ceva relevant sa spui, ca, daca nu, atunci, basti!

Radu mic13.01.2005 01:29

Tot aici este bai corcitura????? Apropo la Arad se face scoala?

grigloco13.01.2005 09:33

ce-i ma radule !? nu-ti mai ajunge strada sau ce !? care-i problema ta !?

reddog13.01.2005 13:48
Tot aici este bai corcitura????? Apropo la Arad se face scoala?

Nu, la noi nu s-a infiintat inca Generala, suntem inca la gradi! Multumit acum? Sper, ca nu am chef de tine, nici sa ma cert cu cineva.

kyd13.01.2005 17:13

Radule de curiozitate cati ani ai??Cred ca mai mult de 14-15 nu ai.

kyd13.01.2005 17:13

Radule de curiozitate cati ani ai??Cred ca mai mult de 14-15 nu ai.

Radu mic15.01.2005 07:26

Am 5 ani bai durilor!!!! smecheri cu tastatura in mana.

P.S acesta este ultimul reply.... nu-mi place sa ma cert( cu cineva pe care nu-l cunosc si sa-l judec doar prin ce scrie) si nici nu este locul potrivit pentru acest lucru.

reddog15.01.2005 14:45

Ma bucur ca iti dai si tu seama ca jignirile nu isi au rostul. Hai sa traiesti!

Virgil26.01.2005 16:56
Hai sa traiesti!

 

Sa traim cu totii,sa murim pe rând,sa aiba cine sa ne îngroape... :lol:

 

FORZA

grigloco26.01.2005 21:19

eu sper sa mor dupa finala cupei UEFA, sa apuc sa vad si eu cum ridica Mirel cupa !!! :D

ciupi05.02.2005 08:43

Prietene daca tot vrei sa latri dute la voi pe ulita acolo unde va place voua cainilor.O singura echipa va tine mereu blazonul fotbalului romanesc sus Steaua "tine minte". Pacat de piticu de la voi Fl Petre, esingurul om de acolo. Apropo vb dupa 24...Hai pa.

reddog05.02.2005 12:17

Mi-ai mai spus chestia asta si pe pm. Altceva mai nou nu ai de spus. Atat te tine doar? Saracul de tine. Mai incearca. Si apoi, revino, eu tot aici voi latra.