FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

ForTza SteauA

Maghi14.09.2006 00:54

Operatorilor cum fac si Yo rost de acces pe #Steaua ?Stiu ca e cam greu dar mi`as dori foarte mult:).Forza Steau

uZy | @nDr3i14.09.2006 05:07

nu cred ca poti :P

Dragoshel17.04.2007 12:31

am vazut ca pentru a avea acces pe #Steaua , trebuie sa fii recomandat de un op