14.09.2006 00:54
Operatorilor cum fac si Yo rost de acces pe #Steaua ?Stiu ca e cam greu dar mi`as dori foarte mult:).Forza Steau
Operatorilor cum fac si Yo rost de acces pe #Steaua ?Stiu ca e cam greu dar mi`as dori foarte mult:).Forza Steau
nu cred ca poti ![]()
am vazut ca pentru a avea acces pe #Steaua , trebuie sa fii recomandat de un op