Norocul trebuie facut de noi , nu trebuie sa asteptam o pomana de sus cu gandul ca doar doar vine ceva cum s-a intamplat in ultimii 12 ani.Trebuie sa avem un joc linistist , calm , concentrat fara atacuri furibunde su faulturi inutile (vezi faultul lui Bostina din meciul de la Bilbao , faza din care a iesit unicul gol al partidei}.
Baietii ar trebui sa joace multe amicaluri pana in februarie ca sa aib si ei ceva meciuri jucate plus ca acuma cat sunt in vacanta ar trebui sa faca si ei ceva alergari din propria initiativa ca doar vom juca cu Valencia nu cu o echipa obosita din Divizia A
Raman optimist Valencia - Steaua 1 - 1
Steaua - Valencia 1 - 0