FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Firefox

armanovici12.09.2006 16:51

Mai nou am probleme cu firefox, ceea ce in trecut CLAR nu se intampla....mi se blocheaza si trebuie sa reiau totul de la 0...vi se intampla si voua acelasi lucru?...e vorba de noua versiune 1.5.0.6

bodanelu12.09.2006 16:55

aceasi versiune o am si eu si patesc o chestie, cand imi da eroarea cu send si don;t send, dar asta foarte foarte rar! in rest totul e ok

armanovici12.09.2006 17:13

da, eroarea respectiva...tocmai pt ca mi se intampla destul de des, cam de 2 ori in 3 ore am trecut pe opera!

bodanelu12.09.2006 17:18

a... pana acum 2 zile pateam si eu la fel, cam de 2-3 ori pe zi. de acum 2 zile mi`am formatat calculatorul si de atunci am primit eroarea doar azi.

Motanu D12.09.2006 17:20

Aceeasi problema o patesc si eu. Apropo, voi folositi vreun ad blocker sau alte extensii ?

Pentru ca stiu persoane care au ultima versiune, nu folosesc ad blocker, si nu au nici un fel de probleme.

bodanelu12.09.2006 17:49

pai folosesc addblocker si foxtrick pt hattrick. le aveam si inainte...

gone12.09.2006 19:37

Eu nu am nici o problema cu versiunea asta. Am doar Mouse Gestures instalat ca extensie.

 

EDIT: Poate ar trebui sa instalezi din nou Windows-ul. Eu il instalez cam la 3-4 luni "just in case".

Motanu D12.09.2006 19:46

Nu cred ca Windows-ul e problema aici. Ideea e ca - din cate am citit - ultima vers de firefox cam are probleme cu extensiile. Asa ca uneori moare din aceasta cauza.

 

Eventual, daca problema este agasanta, reinstaleaza firefox.

Melku12.09.2006 21:29

Am firefox cu adblock si la fel am probleme dar prefer sa imi mai dea o eroare din cand in cand decat sa mai vad reclamele alea :twisted:

uZy | @nDr3i12.09.2006 22:16

am firefox si nu am nici o problema si nu am avut niciodata :)..si nici nu voi avea :)

forever_STEAUA13.09.2006 12:01
Eu nu am nici o problema cu versiunea asta. Am doar Mouse Gestures instalat ca extensie.

 

EDIT: Poate ar trebui sa instalezi din nou Windows-ul. Eu il instalez cam la 3-4 luni "just in case".

 

Nu ar fi mai practic sa faci o imagine cand e proaspat instalat?

bodanelu13.09.2006 12:19

mai simplu cu format :D

forever_STEAUA13.09.2006 12:25

@bodanelu

 

Reinstalat drivere, facut update la windows, la antivirus, reinstalat toate programele...

Nimeni nu zice ca ar fi greu, dar de ce sa te complici? :twisted:

bodanelu13.09.2006 12:50

imi place clasic :)

plus ca nu dau update la windows!

Motanu D13.09.2006 12:54

Normal ca e mai usor sa faci o imagine. Dar, cel putin pentru mine, e mai simplu sa nu fac ! :D

forever_STEAUA13.09.2006 13:00

@Motanu D

 

Atunci sa nu o faci! :twisted:

 

PS:Apropo de reinstalat windows-ul... traiasca Linux-ul :D

cannavaro13.09.2006 14:44

Daca aveti Windows XP cu sp2 nu ar trebui sa aveti probleme. Incercati sa instalati o versiune full de firefox.NU beta!

armanovici13.09.2006 15:51

pai am winxp cu sp2 dar ce e drept windowsul nu l-am refacut cu ghostul de vreo cateva luni...si probabil de acolo buba...pana una alta incep sa ma obisnuiesc cu opera...si poate nu ma mai las de ea....imi place mult faza cu ultima sesiune...eu cam aceleasi siteuri le accesez zilnic!