FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Anunt: se cauta sport de echipa ...

armanovici11.09.2006 18:08

...la care Dinamo poate sa bata Steaua...urmeaza fotbalul, nu se poate sa ratam o asemenea ocazie dupa ce handbalistii si rugbystii i-au invins pe catzei!

c.ronaldo1712.09.2006 02:20

=)))))) un sport de care are cele mai multe vise... catzei au: 1.Sa batem pe Steaua 2.sa luam titlul 3.sa trecem de Xhanti 4.sa trecem de grupele UEFA 5.sa nu mai luam gol in ultima secunda 6.sa se desfiinteze Steaua ca sa putem sa scoatem si noi suporterii pe strazi 7.sa fie Dinamo la FIFA 2007 8.sa avem si noi suporteri.... =))) etc.etc.