FotbalSteaua11.09.2006 10:36
Parerea mea este ca Steaua va castiga UEFA CL.
Care nu ma crede sa dea un clickAICI si care ma crede sa dea un click AICI
forever_STEAUA11.09.2006 10:37
Exista pe forum o sectiune dedicata reclamelor...
uZy | @nDr3i11.09.2006 22:42
loooooool
...da vom castiga dar cu greu 