FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua va castiga UEFA CL

FotbalSteaua11.09.2006 10:36

Parerea mea este ca Steaua va castiga UEFA CL.

Care nu ma crede sa dea un clickAICI si care ma crede sa dea un click AICI

forever_STEAUA11.09.2006 10:37

Exista pe forum o sectiune dedicata reclamelor...

uZy | @nDr3i11.09.2006 22:42

loooooool :D...da vom castiga dar cu greu :)