FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cum sa ajung de la otopeni in buc??

Xander15.12.2004 20:29

Am o problema.. vin in tara de sarbatori... ajung la otopeni.. Cu ce autobuz se poate ajunge in Bucuresti??? stiu ca exista taxi-uri.., dar iti cer o groaza de bani... ce autobuz exista ??? Eu ca sa iau trenu spre Iasi trebuie sa ajung la gara de nord?? sa ma ajute careva plssss care e din Bucuresti. Merci mult!! FORZA Steaua !!!

George Stan16.12.2004 05:54

783 Te duce in PIata Unirii

Vezi ca nu e autobuz normal, cu bilet, ci cu cartela magnetica. Costa 40 000 calatoria.

E excelent. Liber si ieftin. Taxiurile iti mananca banii. Acum la Otopeni, o singura firma de Taxi a castigat licitatia pt transport, FlyTaxi si iti dai seama cum e cu monopolul.

calatorie placuta!

Xander16.12.2004 12:27

merci mult de ajutor :wink: