15.12.2004 20:29
Am o problema.. vin in tara de sarbatori... ajung la otopeni.. Cu ce autobuz se poate ajunge in Bucuresti??? stiu ca exista taxi-uri.., dar iti cer o groaza de bani... ce autobuz exista ??? Eu ca sa iau trenu spre Iasi trebuie sa ajung la gara de nord?? sa ma ajute careva plssss care e din Bucuresti. Merci mult!! FORZA Steaua !!!
