Mai sunt 10 zile pâna la Craciun si 16 zile pâna la Anul Nou 2005.Urez sarbatori fericite tuturor celor care au accesat acest site al suporterilor Steaua.Celor care au scris articole,au prezentat imagini video si foto,au facut comentarii.
Cer scuze celor carora,prin comentariile mele,le-am produs disconfort,celor carora în vâltoarea situatiilor de moment nu le-am adresat cele mai adecvate cuvinte.
Multumesc celor carora,poate,le-am fost în asentiment.
Sper ca anul care urmeaza sa fie unul spumos în discutii interesante,unul în care noi suporterii Stelei,sa avem motive de mari bucurii,cum ar fi recâstigarea titlului de campioni ai României si câstigarea Cupei UEFA.
FORZA Steaua Bucuresti!
