FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Abonamente pt retur

ADRIAN PACURAR14.12.2004 10:12

Clubul Steaua a stabilit prețurile pentru noile abonamente, care vor fi puse în vânzare, cel târziu, pe 1 februarie 2005. Acestea vor fi valabile pentru meciurile pe care Steaua le va disputa in campionat și în Cupa UEFA. Prețurile abonamentelor sunt urmãtoarele: - 6.000.000 lei - fotolii, 1.800.000 lei - Tribuna 0, 600.000 lei - Tribuna I, 300.000 lei - Tribuna a II-a și 150.000 lei - peluze.sursa prosport.

greco14.12.2004 12:28

Aici se vede ce organizare de rahat avem.

Daca atunci cand s-au pus in vanzare abonamentele pe tot campionatul nu au fost destule la peluza... de unde au mai aparut acum locuri?

serban2314.12.2004 14:10

mda si MM vrea sa vanda 15.000 , dar dc nu a pus in vanzare 15.000.

am vrut sa-mi iau si eu la inceput dar pana m-am trezit eu nu mai erau.

Pedro03.01.2005 08:59

hai sa va spun ceva

la peluza nu sau pus in vanzare 6000 de locuri cat are PN sau pus mai putine catrebuie sa scoate si bilete la vanzare meci de meci.

acum probabil au mai scos la vanzare pt ca exista cereri

stelistuL_1724.01.2005 22:57

Bah fratilor , nu vinde nimeni abonamente ? Doresc sa fac si eu rost macar de 2 abonamente ( peluza I sau peluza II ) contra cost. Ofer preturi bune. Care vinde , va rog contactati-ma . Forzza Steaua

George Stan24.01.2005 23:41

De ce nu-ti faci rezervare ? Uite, rezerv eu unul pentru tine si ti-l vand a doua zi dupa ce-l iau, la pret dublu. Merge ? :)

locco03.02.2005 14:40

oameni buni, care vrea sa faca si cu mine un schimb de abonamente la peluza...eu tocmai am luat unul la peluza a 2-a, da toti prietenii mei au la peluza 1 sau la tribuna a 2-a...daca vrea cineva sa facem un schimb, dau abonamentul la peluza a 2-a pe unul la peluza 1 plus 200000 sau la tribuna a 2-a plus 300000

spaceboy06.02.2005 12:58

Fratilor, stie cineva cand se dau abonamentele rezervate prin e-mail? IN e-mailul de confirmare pentru rezervarea abonamentului se spune sa urmarim site-ul oficial dupa 01.02, dar ma uit in fiecare zi pe site si nu a aparut nimic... Trebuie sa merg in Ghencea sa mi-l iau?

George Stan12.02.2005 00:26

Ieri am luat abonamentele rezervate. Aveti grija ca pot aparea probleme (deh... organizarea nu e tocmai perfecta). Eu nu am avut, insa un prieten nu aparea pe lista cu toate abonamentele pentru care facuse rezervare si primise confirmare. Nu va duceti in ultima zi caci e posibil sa aveti surprize neplacute.