FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Programul Stelei în grupa E a Champions League

Virgil10.09.2006 02:54

13 septembrie 2006

Dinamo Kiev - Steaua 1 - 4

Ol.Lyon - Real Madrid 2 - 0

 

26 septembrie

Real Madrid - Dinamo Kiev 5 - 1

Steaua - Lyon 0 - 3

 

17 octombrie

Steaua - Real 1 - 4

Dinamo Kiev - Lyon 0 - 3

 

1 noiembrie

Real - Steaua 1 - 0

Lyon - Dinamo ca 1 - 0

 

21 noiembrie

Steaua - Dinamo Kiev 1 - 1

Real - Lyon 2 - 2

 

6 decembrie

Dinamo ca 2 - 2 Real

Lyon 0 - 0 Steaua

 

Primele 2 clasate se califica în optimile C.L.,echipa de pe locul 3 se califica în saisprezecimile Cupei UEFA.

Maruntzik11.09.2006 16:01

Hai ca o sa castigam toate meciurile:P..suntem cei mai tari

Blu37orc312.09.2006 23:43

haha :D esti optimist nu gluma :D ...

 

eu zic cam asa:

 

Dinamo Kiev - Steaua : 0-1

Ol.Lyon - Real Madrid : 3-0 lol :D

 

Real Madrid - Dinamo Kiev : 2-1

Steaua - Lyon : 3-1

 

Steaua - Real : 3-0 (ar fi prea de tot :D)

Dinamo - Lyon : 1-1

 

Real - Steaua : 1-1

Lyon - Dinamo : 4-1

 

Steaua - Dinamo : 3-0 (oare sunt prea optimist :D)

Real - Lyon : 2-1

 

Dinamo - Real : 1-2

Lyon - Steaua : 2-1 (sa fie si o infrangere :P ca e prea de tot :D)

 

si iese cam asa:

 

Steaua : 14 pct.

Real Madrid : 12 pct.

Lyon : 10 pct.

Dinamo : 1 pct. :D

 

acum sa vad cate am nimerit :D

 

dar ar fi bun si un egal la Kiev ... Victorii acasa ... si sa nu pierdem cu scor mare in deplasare ... sau poate mai scoatem si un egal :D ... dar nici daca pierdem la Kiev nu e totul pierdut ;)

 

HAI Steaua ;)

cozmin17.09.2006 23:40

ROG A MI SE SPUNE CUM POT SA-MI IAU PACHETUL,DIN MOMENT CE SAMBATA, IN ULTIMA ZI IN CARE ABONATII ISI PUTEAU RIDICA ABONAMENTELE RE ZER VA TE !!! S-A SPUS CLAR K ACESTEA NU MAI SUNT DE VANZARE.AM STAT LA COADA DE LA 9 PANA LA 12,SI S-A SPUS K PACHETELE PENTRU CEI NEABONATI VOR FI PUSE IN VANZARE LA 1, SI SPERAND K VOI PUTEA SA-MI IAU PACHET MACAR ASA, M-AM INTORS LA STADION LA 1 SI 10,SI NU MAI ERA NIMENI. SUNT DISPERAT,VREAU NEAPARAT SA-MI IAU PACHETUL.CE SA FAC?!

uZy | @nDr3i18.09.2006 03:56

meci greu cu Lyon

Virgil18.09.2006 05:32

@ Cozmin

 

O idee ar fi sa incerci sa iei legatura cu conducerea clubului :

 

Date oficiale:

Nume: SC Fotbal Club Steaua SA

Adresa: Blvd. Ghencea nr. 45 sector 6 Bucuresti

tel: 021 411.46.56

fax: 021 410.21.82

E-mail: c***@***

 

 

 

Conducere:

 

Mihai Stoica - Manager general

Valeriu Argaseala - Director Executiv

Iulian Ghiorghisor - Director Economic

Paul Andone - Public Relation Director

bodanelu18.09.2006 05:52

@Cozmin si eu am trimis e`mail al c***@*** si nu mi`a raspuns nimeni. i`am trimis e`mail lu MM si el mi`a raspuns!

cypryen2718.09.2006 20:17

pt Liga Campionilor cand se mai pot cumpara bilete plss ca vreau si iooo mai sunt ??

speed_mihay22.09.2006 15:18

Nu cred ca esti prea optinist... :lol: dupa Steaua 4-1 Kyev nu esti deloc...batem Lyon BATEM REAL dica10 steagro

Banell22.09.2006 19:58

Stii ca esti cam pesimist imi place de tine sunt Stelist si ca orice stelist pe noi ne caracterizeaza optimismul,nu fi atat de sigur ca vom ajunge ultimi sau penultimi in clasamentul grupei noastre,parerae mea este ca Steaua ajunge pe locul 2 pentru ca singura echipa care ne pune probleme e Lyon restu sunt prost pregatite Kyevul nu are sanse sa bata Steaua la noi iar Realul anul asta joaca foarte prost,cum a jucat cu Lyonul nu mi-a venit sa cred,fara nici o tactica si faza de gol au jucat prost si asa vor juca toate meciurile pt ca o echipa mare ca Real nu se poate redresa imediat si pentru ca Real e putin obosita de cativa ani,nu a-ti vazut Ronaldo nu mai face nimik de ani buni iar restu au timp numai de reclama gen Beckham sau altii,in acest moment cea mai buna in clasament e Lyonul apoi Steaua,Kyev si Real sadus anul vostru ,obositilor,Steaua e plina de setea Champions League iar cum in Champions League nu se fac blaturi sau nue Corpodean pe acolo avem toate sansela sa castigam in potriva voastra,Lyon tu urmezi,HAI Steaua TE IUBIM MEREU :D

c.ronaldo1723.09.2006 07:22

13 septembrie 2006

Dinamo Kiev - Steaua 1 - 4

Ol.Lyon - Real Madrid 2 - 0

astea 2 sau jucat

 

26 septembrie

Real Madrid - Dinamo Kiev 3-2

Steaua - Lyon 3-0

 

17 octombrie

Steaua - Real 1-1

Dinamo ca - Lyon 2-0

 

1 noiembrie

Real - Steaua 2-3

Lyon - Dinamo ca 1-0

 

21 noiembrie

Steaua - Dinamo ca 5-0

Real - Lyon 3-3

 

6 decembrie

Dinamo ca - Real 2-0

Lyon - Steaua 4-2

 

nici yo nu cred ce spun =))

forever ultras steaua02.10.2006 16:49

steagcruce2 la debutul in Liga un rezultat magnific 4-1 la Kiev,din pacate revenirea in Ghencea a fost trista 0-3 cu Lyon forzza Steaua !

alex stelistu`08.10.2006 16:53

daca joaca ca si la Kiev putem face un rezultata mare cu real, ne trebuie doar curaj, mult curaj

 

 

Forza Steaua :)fular-campionii

 

 

steagcruce2 [/b]

anamaria11200603.11.2006 10:25

ce naspa ca a pierdut Steaua ...a jucat mai bine ca oricand...nu???am plans la autogolul lui Banel:((de fapt Cernea e de vina el cand a vazut mingea s-a aruncat...dar asta e... :?

 

realu nu a jucat bine deloc...doar cand a intrat beckam...sa rateze realul un penalty si multe alte ocazii mi se pare stupid

:D

 

cum v-ati pus poza?????

:D

vest199203.11.2006 10:49

Steaua putea sa-i bata ,dar Nicolita le-a facut cadou un gol de 3 puncte :?

anamaria11200603.11.2006 11:15

ce cadou???pomana:D

Tantrance06.11.2006 01:30

Dar parca acum au obosit.

Nu e bine...

Trebuie sa se tina tari si in campionat, pentru ca altfel, nu vor mai intra in CL asa usor si nu vor acumula experienta de care au nevoie pentru a nu mai gresi...

galacticulstelist17.11.2006 03:25

Nu-i nimica,pana la urma e bine si locu 3 ca doar am avut adversari destui de puternici precum Real Madrid si Lyon.

 

Sper sa batem pe Dinamo Kiev urmatorul meci si sa terminam pe 3 ca sa ne putem continua parcursul European in Cupa UEFA.

banelitza1619.11.2006 08:19

>>>O sa mergem in UEFA,nu cred ca aia or sa ne bata,daca o sa o faca,la mai mult de 3 goluri diferenta!!Asa ca UEFA PAZEA CA VENIM!!>>>

asa ziceam si eu...da' dak joaca la fel qm au faqt.o cu Pandurii :? nuj c o sa se intample1!! oricum Forza steaua1!!!! :!: :!:

^Cody26.11.2006 03:24

da fratilor, am trecut si de meciul cu Kiev, acum sa vedem ce facem in campionat, ca nu trebuie sa mai pierdem puncte..

Forta Steaua! steagcruce2