13.12.2004 14:29
In ultimul timp au fost multe probleme tehnice la site. Ne cerem scuze, facem ce putem ca ele sa nu mai existe.
Au disparut avatarele de la forum, va rog sa vi le puneti iarasi.
In ultimul timp au fost multe probleme tehnice la site. Ne cerem scuze, facem ce putem ca ele sa nu mai existe.
Au disparut avatarele de la forum, va rog sa vi le puneti iarasi.
Ma bucur ca activitatea pe site s-a reluat.Avatarul l-am pus...
Ce avatar, George, ca iar mi-l stergi. Pai, se poate?
Sper ca nu vei ajunge sa imi ceri sa-mi schimb si user name-ul.