FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Problemele la site

George Stan13.12.2004 14:29

In ultimul timp au fost multe probleme tehnice la site. Ne cerem scuze, facem ce putem ca ele sa nu mai existe.

Au disparut avatarele de la forum, va rog sa vi le puneti iarasi.

Virgil15.12.2004 14:51

Ma bucur ca activitatea pe site s-a reluat.Avatarul l-am pus...

reddog18.12.2004 14:03

Ce avatar, George, ca iar mi-l stergi. Pai, se poate?

Sper ca nu vei ajunge sa imi ceri sa-mi schimb si user name-ul.