FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

la mine nu se aude sunetul la fisierul video de pe pagina...

SPAIDER09.09.2006 09:33

la mine nu se aude sunetul la fisierul video de pe pagina si nu e numai la acest video la mai multe de cind am plecat din tara cine ma poate ajuta as vrea sa aud ce se vorbeste

help me please

 

 

stelist pina la moarte

SteauaToronto13.09.2006 01:26

Trebuie sa instalezi ceva Codecuri (ace mega codek packs) sau sa incerci Firefox

 

Salut!

SPAIDER14.09.2006 00:08

mersi mult deacum l-am gasit il voi instala mersi stea

SPAIDER14.09.2006 22:12

am incercat tot ce miai zis peste tot aceeasi problema am instalat acemega codecs pack si firefox am si opera si explorer nimic :cry: