FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

my gfx

se7en08.09.2006 08:49

Lucrez in Photosop de vreun an si jumatate si m-am decis sa postez aici cateva din semnaturile grafice care le-am facut:

 

 

Ramos_br.png

 

Aimar.png

 

Luquev2.jpg

 

daniel_oprita.jpg

 

nick.png

 

Ogararu.png

 

delpo.png

 

 

Acum lucrez la una cu Badea, liber pentru. cereri. :)

 

PS: Ma ocup si de avataruri si as putea face un pachet de poze pentru. sectiunea cu profilele jucatorilor. Am facut avatarurile astea acum cateva minute:

 

ct2wq3.jpgctqi8.jpg

c.ronaldo1708.09.2006 10:45

mi se pare mie sau ai facut una in care aimar e in tricoul lui Real Madrid?

se7en08.09.2006 11:16

E in cel al Argentinei, se vede alb din cauza contrastului si a luminii.

se7en12.09.2006 09:54
Badea.png
se7en13.09.2006 14:26

Sorry pentru posturile consecutive dar mai dati-va si voi cu parerea :).

 

Carlos (e pentru cineva, de asta scrie si Claudiu in ea):

 

carloszi3.png

***alex***16.09.2006 16:48

Imi plac, sunt bine realizate! Ceva cu Gigi sau Meme poti sa faci? Sau o combinatie intre stema Stelei si cea UCL :D

se7en16.09.2006 16:59

O sa fac cand am timp.

Apropo, semnatura cu Carlos e deja folosita de altcineva...

 

Edit: S-a rezolvat, am modificat-o cu numele tau.

Vladinho18.09.2006 19:38

Noroc Seven...ma stii Vladinho...O semnatura pentru mine poti?

se7en19.09.2006 11:47

Erm, ok dar posteaza si o poza (sau trimite un pm cu ea).

 

Semnatura noua:

 

fabregas.png

se7en03.05.2007 17:51

cateva care le-am mai facut in ultima vreme

 

 

droggie-ba2.png

 

Sorin.jpg

 

iacobpk0.png

se7en24.07.2008 11:50

stancu2xe6.jpg

 

 

daca doreste cineva o semnatura sa posteze o cerere.

steaua_gloria24.07.2008 12:07

NU le puneti si voi in dimensiune originala sa le luam si noi ?

c.ronaldo1724.07.2008 12:10

@Steaua gloria

 

Nu sunt "wallpaper", sunt semnaturi.

steaua_gloria24.07.2008 12:17

ok , am inteles

bodanelu24.07.2008 13:13

@se7en Golanski sau Ghionea?

Rica Neaga? George Ogararu?

se7en24.07.2008 13:32

bodanelu posteaza niste poze (mai maricele) si te rezolv. :yes:

bodanelu24.07.2008 13:53

o sa caut. cand le-am gasit o sa le vezi postate aici.

Dragutzul_stelistul24.07.2008 17:03
Lucrez in Photosop de vreun an si jumatate si m-am decis sa postez aici cateva din semnaturile grafice care le-am facut:

 

 

Ramos_br.png

 

Aimar.png

 

Luquev2.jpg

 

daniel_oprita.jpg

 

nick.png

 

Ogararu.png

 

delpo.png

 

 

Acum lucrez la una cu Badea, liber pentru. cereri. :)

 

PS: Ma ocup si de avataruri si as putea face un pachet de poze pentru. sectiunea cu profilele jucatorilor. Am facut avatarurile astea acum cateva minute:

 

ct2wq3.jpgctqi8.jpg

si oprita ce cauta aici? ai uitat ca sa facut caine? :thumbdown:

se7en24.07.2008 17:41

aia a fost facuta in 2006 (vezi data postului), imediat dupa ce le dadusera gol zburatoarelor in Supercupa.

bodanelu24.07.2008 18:41

pozele

nu am gasit nicio poza cu Ghionea sa fie mare, si nici cu Ogararu in tricoul Stelei.

golanski_wallpaper.jpg

57672.jpg

NEAGA.jpg

ogararu1000.jpg

se7en24.07.2008 18:59

am gasit eu o poza cu Ghionea, daca il preferi pe el celorlalti mentionati.

ghionea.jpg

bodanelu24.07.2008 19:04

ordinea: Ghionea, Rica, Golanski, Ogararu.

 

eu o sa folosesc una, poate o sa fie altii care o sa le puna.

se7en03.08.2008 01:17

scuze pt intarziere, astept meciul de maine sa vad daca apar ceva poze mai bune ca sa ai si echipamentul nou in semnatura.

 

inca o data scuze.

bodanelu03.08.2008 14:45

stai linistit. stiu ca o faci din pasiune, deci nu am cum sa-ti impun timpul.

cand ai tu timp liber si chef :)