Lucrez in Photosop de vreun an si jumatate si m-am decis sa postez aici cateva din semnaturile grafice care le-am facut:







Acum lucrez la una cu Badea, liber pentru. cereri. ![]()
PS: Ma ocup si de avataruri si as putea face un pachet de poze pentru. sectiunea cu profilele jucatorilor. Am facut avatarurile astea acum cateva minute:









