FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cel mai interesant avatar!!!

uZy | @nDr3i07.09.2006 20:21

aici puteti vb care avatar va place mai mult sau care il detestati..etc

 

mie imi place al meu :)...si a lu Ana -Maria :P

bodanelu07.09.2006 23:41
:)) cele mai frumoase sunt ale lui ayrton si Sorin
c.ronaldo1708.09.2006 05:06

@Virgil

 

6.c.Ronaldo :lol: :lol:

hooltras06.10.2006 21:47

mie imi place al meu :twisted:

Gica Chioru07.10.2006 00:07

:D:D:D

 

Uitati aici ce minunatie am gasit:

 

sheepjumpinganixj9.gif

Virgil07.10.2006 05:14

Ala esti tu Gica,un berbec în calduri.... :lol:

Ultras_Fever07.10.2006 06:23
:D  :D  :D  

 

Uitati aici ce minunatie am gasit:

 

sheepjumpinganixj9.gif

 

 

de pe dinamoprostia...

Gica Chioru07.10.2006 07:31

Buey, Virgilica, daca eram eu ala dadeam cu capatana in garduri.

 

Nu vezi ce agila si zvelta e oita asta? :D

Rossoblu07.10.2006 07:34

cel mai frumos avatar categoric e al meu, :?

Dan_BKL07.10.2006 08:04
:D  :D  :D  

 

Uitati aici ce minunatie am gasit:

 

sheepjumpinganixj9.gif

 

ce frumos!cata prostie.

 

asa cum sare oita aia peste acele garduri asa trecea Steaua anul trecut de echipele din Cupa UEFA:valerenga,lens,hertha,halmstad,sampdoria,heerenveen,Betis,craped....

Gica Chioru07.10.2006 08:49

Chiar asa, Dane.

 

Da chestia asta e si mai criminala, ia uite ce semnatura are colegu:

Sapca-n cap, tigara-n gura,

Sunt stelist, ma doare-n...

 

:D:D:D

Radu mic07.10.2006 09:42
Chiar asa' date=' Dane.

 

Da chestia asta e si mai criminala, ia uite ce semnatura are colegu:

Sapca-n cap, tigara-n gura,

Sunt stelist, ma doare-n...

 

:D:D:D

...ma doare.... capu??!!??!!

si acum fara nici o discutie avatarul meu lipsa, gaura, este nu cel mai tare dar cel mai "bengos, bribonat, marfa,tare si frumos"!

Allen07.10.2006 13:04

Testing... hai ca merge.

uZy | @nDr3i07.10.2006 20:04

nu mai faceti off :)..mersi

simona9015.10.2006 23:05

intrebare intrebatoare. stiti vro adresa xceva,unde pot gasi tot felul de avatare?spuneti-mi pls.merci. :wink:

Virgil16.10.2006 05:46
simona9016.10.2006 12:27

merci mult ...woi da cate sunt. 8O tre' sa ma hotaresc pe care sa il aleg. :lol:

zyder02.11.2006 22:42

Trebuie sa recunoasteti ca atat meciul cu bragadiru cat si avatarul ii valabil... :wink:

meshteroo03.11.2006 09:36

Cel mai tare avatar e al meu... :P

Nero03.11.2006 15:40

Ba al meu e, ca mi l-am facut eu singur personal si fara ajutorul nimanui :P

sorin_77703.11.2006 16:11

trebuie sa recunoasteti ca al meu e de departe cel mai adevarat...

PUNCT.

 

148517095144ff8612c47d6.gif148517095144ff8612c47d6.gif148517095144ff8612c47d6.gif148517095144ff8612c47d6.gif148517095144ff8612c47d6.gif148517095144ff8612c47d6.gif148517095144ff8612c47d6.gif

meshteroo03.11.2006 17:45

Cred ca s-a iscat o mica cearta pe aici... :roll: :lol: :lol:

Al meu e mai bun, ba ca al meu, ba nu...al meu! :)

Lavy_*_06.11.2006 19:01

Si ca cearta sa fie si mai si... ;));)) Io zic ca a lui Sorin e bestial;si a tuturor ce au la avatar poza Campioanei.

Bafta! Peace!