aici puteti vb care avatar va place mai mult sau care il detestati..etc
mie imi place al meu
...si a lu Ana -Maria ![]()
aici puteti vb care avatar va place mai mult sau care il detestati..etc
mie imi place al meu
...si a lu Ana -Maria ![]()
@Virgil
6.c.Ronaldo :lol: :lol:
mie imi place al meu :twisted:
![]()
![]()
![]()
Uitati aici ce minunatie am gasit:

Ala esti tu Gica,un berbec în calduri.... :lol:
![]()
![]()
![]()
Uitati aici ce minunatie am gasit:
de pe dinamoprostia...
Buey, Virgilica, daca eram eu ala dadeam cu capatana in garduri.
Nu vezi ce agila si zvelta e oita asta? ![]()
cel mai frumos avatar categoric e al meu, :?
![]()
![]()
![]()
Uitati aici ce minunatie am gasit:
ce frumos!cata prostie.
asa cum sare oita aia peste acele garduri asa trecea Steaua anul trecut de echipele din Cupa UEFA:valerenga,lens,hertha,halmstad,sampdoria,heerenveen,Betis,craped....
Chiar asa, Dane.
Da chestia asta e si mai criminala, ia uite ce semnatura are colegu:
Sapca-n cap, tigara-n gura,
Sunt stelist, ma doare-n...
Chiar asa' date=' Dane.
Da chestia asta e si mai criminala, ia uite ce semnatura are colegu:
Sapca-n cap, tigara-n gura,
Sunt stelist, ma doare-n...
...ma doare.... capu??!!??!!
si acum fara nici o discutie avatarul meu lipsa, gaura, este nu cel mai tare dar cel mai "bengos, bribonat, marfa,tare si frumos"!
Testing... hai ca merge.
nu mai faceti off
..mersi
intrebare intrebatoare. stiti vro adresa xceva,unde pot gasi tot felul de avatare?spuneti-mi pls.merci. :wink:
merci mult ...woi da cate sunt. 8O tre' sa ma hotaresc pe care sa il aleg. :lol:
Trebuie sa recunoasteti ca atat meciul cu bragadiru cat si avatarul ii valabil... :wink:
Cel mai tare avatar e al meu... ![]()
Ba al meu e, ca mi l-am facut eu singur personal si fara ajutorul nimanui ![]()
trebuie sa recunoasteti ca al meu e de departe cel mai adevarat...
PUNCT.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Cred ca s-a iscat o mica cearta pe aici... :roll: :lol: :lol:
Al meu e mai bun, ba ca al meu, ba nu...al meu! ![]()
Si ca cearta sa fie si mai si...
);)) Io zic ca a lui Sorin e bestial;si a tuturor ce au la avatar poza Campioanei.
Bafta! Peace!