06.09.2006 08:38
Esti bun la fifawc2006? Te-ai plictisit sa ii tot bati pe altii? Joaca destept si castiga bani. Iti trebuie doar 1 leu si daca esti intr-adevar bun poti castiga si 100 lei pe luna si asta cheltuind un amarat de leu. Daca esti intr-adevar bun poti castiga si mai mult. TENTANT? da click pe urmatorul link pentru mai multe detalii: http://campionat2007.myforum.ro
