Se pare ca unii dintre jucatori au primit jumatate din prima promisa pentru castigarea campionatului.Da s-a dus jumate de campionat, suntem PE LOCUL
I ACOLO UNDE MERITA SA FIM,si teoretic niste bani ar merita. Nu stiu daca este adevarat da prea ne-au dat pe la toate jurnalele de stiri,o fi bine, o fi rau timpul le va decide pe toate. Sper sa fie bine si sa maturam in retur cu adversarii, doamne de maine intram in vacanta, nimic fotbal, cel putin din Romania,mie fara Steaua imi este greu,hibernez si eu ca sa treaca timpul mai repede ![]()
