Dragi stelisti,
va supun atentiei ( nici macar nu stiu daca merita, dar sa incercam...) 2 "articole gazetaresti" din Prosport scrise sub semnatura Ion Cupen si Geanta (!). Ele se intituleaza : "Gustul salciu al sampaniei de Bilbao" respectiv " Vai de Steaua noastra"
Vreau sa va citesc opiniile voastre pe marginea acestor "articole"...
P.S. NU E cupen & geanta
P.P.S.Aceste adevarate atacuri la adresa Stelei si a performantei sale de a se califica in primavara europeana au aparut in ziarul Prosport de miercuri, 3 Decembrie.
