FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua trebuie sa aiba un parcurs f bun in Cupa Uefa

Ionysopi02.12.2004 06:43

Trebuie ca Steaua sa aiba un parcurs foarte bun in Cupa UEFA ,sa le aratam ca sutem buni,si avem valoare!!!de accea trebuie sa speram in calificare!!!! Trebuie sa sustinem echipa moral!trebuie incurajata!!

Cu putin noroc ne calificam in primavara Europeana!sa facem si acolo o prestatie buna!sa le aratam lumii cine e Steaua!!! 8)