02.12.2004 06:43
Trebuie ca Steaua sa aiba un parcurs foarte bun in Cupa UEFA ,sa le aratam ca sutem buni,si avem valoare!!!de accea trebuie sa speram in calificare!!!! Trebuie sa sustinem echipa moral!trebuie incurajata!!
Cu putin noroc ne calificam in primavara Europeana!sa facem si acolo o prestatie buna!sa le aratam lumii cine e Steaua!!! 8)
